Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chytré hodinky z Číny a NFC

Zdar. Koukal jsem ze zvědavosti na Smart Watch Men GT4 Pro.
Má to umět NFC, ale po delším bádání jsem zjistil že s tím NFC nejde platit, ale snad jen otevírat dveře.
Tak by mě zajímalo když máme v paneláku otevírání na čipy zda to s těmi hodinkami půjde.
Nebo co se s tím vlastně odemyká?
Za ty prachy jsem pochopil že platby v obchodech nepůjdou.
1005006430340320.html

Zvědavost mi nedala a koupil jsem je. No a po pár dnech jsem zažádal o vrácení peněz. Alík to uznal a vrací peníze. Hodinky jako takové jsou hezké, něco funguje, ale ne vše jak je psáno. Nejsou komplet v Češtině, GPS to nemá, stěžuje si na to více zákazníků.