Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poskodeny socket AM4?

Dobrý deň prajem. Pri čistení PC som vyberal chladič z CPU, no bohužial CPU na nom zostal prilepeny, cize som ho vyrval zo socketu. Po opatovnom zalozeni procesora sa mi piny ohli tak ze uz nic z neho. Posielam foto v prilohe. Myslite si ze socket bude v poriadku? Myslim si, ze tie bodky na sockete je len zoskrabany plast. Dik.

https://ctrlv.sk/LIJC

Změna předmětu, původně: poskodeny socket? (host)

Na tohle moje fantazie nestačí. Neumím si představit, jak bys pinama CPU poškrábal plastový socket.

Příště (jestli ještě bude nějaké příště) se chladič sundává tak, že se zapnutý počítač zatíží na 100 % na nějakou dobu, aby teplovodivá pasta změkla a po vypnutí PC se chladič nerve kolmo od desky ale jemně se s ním otočí...