Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana dat z poškozeného disku

Zdravím,

prosím vás je tu někdo kdo umí zachránit data z disku. Disk spadl a nefunguje nejspíš bude něco se čtecí hlavou-nevím.

O disk mi nejde, jde mi o data.

Díval jsem se na různé firmy ale chtějí v rozmezí 10-15 tisíc. A to fakt dávat nebudu.

Nedas peniaze, nebudes mat data. V pripade fyzickeho poskodenia HDD padom nemas inu moznost. Disk doma nerozoberies, ak ho nechces odpisat uplne. A aj keby, nemas vybavenie na vymenu platni/hlav a precitanie dat.

Ludia, ktori nezalohuju sa to naucia. Casto podobnym nestastnym sposobom.

V první řadě rozhodně musí jít o disk a až potom řešit data
Bez funkčního disku ne e, nikdy
Ta cena by mohla odpovídat záchraně dat samotných, placeným programem, ne zrovna levným
ale fyzický zásah do disku bude patrně dražší a to proto že bude potřeba zásah do ...prostě dovnitř

Na externím disku nemají originály dat co dělat. Ten pád je jen jedna z cest, jak o ně přijít. Tam se dávají jen zálohy, tj.kopie dat. Pokud disk nefunguje, tak to sám doma asi nespravíš. Takže buď obětuješ data nebo peníze na záchranu u nějaké firmy.