Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava vs. Assassians Creed

Dobrý den,
v hardware se nevyznám a proto se vás tážu:
Má tato sestava šanci proti hře Assassians Creed v plných detailech?

sestava:
Core 2 duo 2,8ghz
4gb ddr2 ram
radeon hd 4670 512gddr3

Děkuji všem kdo odpoví.

Celou tuto diskuzi bych shrnul:

1. Sestava kterou si chci pořídit je docela dobrá, ale předražená (informace od uživatele: karel)

2. Mohl by mi někdo poradit nový počítač (jenom bednu, bez monitoru a dalšího příslušenství) který by byl lepší než ten co si chci koupit do 15 000Kč? (bez integrované grafické karty na základovce)

Děkuji za Váš čas

Prosil bych více názorů od zkušených uživatelů, zda počítač s těmito komponenty zvládne nejnovější hry na nejlepší detaily. (při rozlišení 1280x1024)

Procesor: Core 2 duo 2,8ghz
Paměti: 4GB DDR2
Grafická karta: Radeon 4670 512MB DDR3

A jaký je asi výkonostní rozdíl (nejlépe v procentech) mezi grafickými kartami:

1) Radeon 4670 512MB
2) GeForce 8800 GT 512MB

Děkuji za Váš čas

To nevím, neznám to a požadavky na hru si snad najdeš ;-)
Ale takový Crysis (v DX10 na ultra high, 16xAA atd...) bude i na 1280*1024 jen nehratelná cukanice.

------
Ještě k té sestavě, zapomněl jsi minimálně na základní desku, HDD, zdroj, šochtli, mechaniku... Jestli se stím vším chceš vejít do 15k, nečekej žádné zázraky s výkonem v nejnovějších 3D hrách.