Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB-C dokovací stanice

Dobrý den,

prosím Vás, poradil by mi někdo nějakou dokovací stanici pro Microsoft Surface Laptop Studio? Toto zařízení má 2x USB-C. V jednom mám napájení a v druhém mám USB C na DP do monitoru. Monitor používám MSI UWQHD 21:9, rozlišení používám 3440 x 1440, 144Hz. No a potřebuji trošku rozšířit porty. To znamená potřebuji, aby dokovačka měla USB - C výstup pro monitor (těch 144hz chci určitě ponechat, přes to nejede vlak :D ), pár USB 3 no a pro rozmazlenost a lepší hledání bych uvítal m2 nvme slot pro disk. Horší je to s cenou, můžu uvolnit max 3K.

Děkuji za jakoukoliv radu.

podívej se někde do specifikace, jestli Surface Dock 2 by zvládl těch 144 Hz, sražená frekvence je někdy úraz dokyn, a to je dokyna za pět litrů. Za tři litry jsou v nabídkách čínské bazmeky, vzhledem k tomu, že u nás si málo lidí pořizuje dokyny tak pak je i málo recenzí, nejspíš bys to kupoval pokusem omylem. S novou máš záruku, z bazaru víc řešíš, jestli ti do roka neumře, dokyny jsou nevyzpytatelný zařízení na životnost.

jednu jedinú v požadovanej cenovej relácii vyrábal Axagon,už existuje len ako zbytkový dopredaj v nay-shope,zbytok dnes dostupných už obvykle buď presahuje požadovaný cenový strop,alebo obvykle chýba možnosť doplniť nvme...cenovo rozumné a dostatočne kvalitné sú obvykle Axagon, Baseus,Satechi,pri satechi sa nezlakni toho,že sú primárne určené pre Apple,bez problémov fungujú aj na PC.....dobrá volba by bola Microsoft Surface Dock 1661,ktorá sa dá zohnať už v cenách cca 52 eur bez napájacieho zdroja,alebo s príplatkom spolu s napájacím zdrojom MS-1749 za cca 60-70 eur ako výpredaje u českého zastúpenia Furbify,Počítárna,inComputer....

u CalDigit si treba dať pozor,či je hub/dock "obojživelník",alebo mac only,,záleží na mikrokontroléri,ktorý je implementovaný v zariadení...pokial má ASMedia,VLI,Intel,Realtek,Fresco čipy,pôjde na mac/win,pokial bude mať SMSc,TI SN65xx,TI TUSB,TI TIDA,TI RM,TI Hercules,cMP, NPX iMX,pôjde obvykle len na apple.....