Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Načo slúži zámok klávesnice na NTB

Dobrý deň, mám doma starší notebook, ktorý má túto klávesnicu 32853708473.html a keď som stlačil FN+pridával som si jas, tak som omylom stlačil FN+F6, na klávesnici F6 je nejaký zámok, načo slúži a čo sa s daným tlačidlom dá zamknúť?Lebo keď som to stlačil nevšimol som si žiadnu zmenu.Ďakujem.

Tak som sa dočítal že to je nejaký QuickLock, prosím Vás vie mi niekto poradiť keď som dal FN+F6(quicklock) ak by sa to aktivovalo, automaticky mi bolo potreba zadat heslo alebo ako viem ze sa to aktivovalo?Kedze na NTB nemam heslo je mozne ze to je dovod preco to je nefunkcne?Dakujem.

Ten ntb je len súčasť autoservisu, funkčné klávesy mám nainštalované keďže mi funguje napríklad pridávanie jasu a pod.A tým že nieje na notebooku heslo to býť nemôže ?Takže vlastne to slúži na to že zamkne ntb, keď som to stlačil a žiadna zmena, takže som nič “nelockol”?Ďakujem.