Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Význam hlášek při nefunkčnosti wifi karty v výpisu jádra

Co jsou zač tyto hlášky kernelu v žurnálu linuxu? Jsem s ním připojen na wifi sít a rád bych věděl, kde byla chyba. Jestli na straně vzdáleného AP a nebo se něco zabuglo v raspberíčku. (Tohle se za rok stalo prvně). Běžné výpadky takovéhle zprávy negeneruje

2 minuty po tomto záznamu připojení k wifi síti bylo pět funkční. A jednu minutu před hláškou bylo nefunkční. Prostě nebyl připojen kžádnému BSSID.
ieee80211 phy0: brcmf_run_escan: error (-512)
ieee80211 phy0: brcmf_cfg80211_scan: scan error (-512)
ieee80211 phy0: brcmf_cfg80211_escan_handler: scan not ready, bsscfgidx=0
ieee80211 phy0: brcmf_fweh_event_worker: event handler failed (69)

Máš zajímavého koníčka, ale už ho máš dlouho. Neuvažuješ o změně?