Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rx 7900 gre zkušenosti

Dobrý den má tu někdo zkušenost s grafičkou kartou AMD rx 79000 gre především ze stabilitou ovladačů a stabilitou AAA her přemýšlím o koupí ale všude slyším jak je to hrozné. Prosím o seriózní odpovědi

AMD rx 79000 gre

To je nějaká z budoucnosti? Asi ale myslíš AMD rx 7900 gre... Osobně ji nemám, ale měl jsem tu čest a zdála se bez problémů.

Hrozné pravděpodobně od Nvidia Fans. Hra od hry. Někde Exceluje nvidia jinde Radeon.

Pokud tě láká dlss a rtx tak si radši kup 4070 super. Momentálně na alze za stejnou cenu.
Já teď koupil 7900gre a jsem spokojený. S čistou instalací ovladačů mi karta jede bez problému a ovladače jsou "stabilní" ať už si pod tím představuješ cokoliv.

Ale nejsem dlouhodobý uživatel takže si mysli co chceš :D
Měl jsem Sapphire 5700xt celkem dlouho a ovladače i karta byli v pohodě. Ale nestačili na Ultrawide. 7900gre už mi stačí bohatě.