Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrát autorem blokovaný zvuk z aplikace na Androidu

Dobrý den,

řeším tento problém: Mám předplatné nějaké aplikace na audioknihy. Autor aplikace umožňuje pouze přehrávání z aplikace na Androidu, nikoliv stahování. Já to ale poslouchám v autě a proto potřebuju zvukové soubory upravit, aby se jim výrazně zvýšila hlasitost.

Audioknihu tedy potřebuju nějakým způsobem stáhnout. Standardně to nejde, je to blokované. Napadlo mě třeba pomocí nějakého online meetingu pomocí zoomu nebo něčeho takového, a zvuk pak nahraju v PC.

Napadlo by někoho elegantnější řešení?

Děkuji

To samozřejmě vím. Ale to není předmětem dotazu. Mně jde o "Přes 1500 titulů k poslechu bezplatně v rámci předplatného", které na PC k dispozici nejsou, jen v aplikaci v mobilu. Silně pochybuju, že stažené soubory v telefonu budou nějak použitelné. Napadla mě ale lepší verze, a sice připojit mobil ke zvukové kartě v PC ...

Třeba tím, že si zaplatí předplatné na omezenou dobu anebo dokonce v zkušebním režimu, postahuje si kvanta toho, co potřebuje a pak předplatné zruší? Ale nevím, jak daná aplikace funguje a kolik stojí předplatné, jestli se takové špekulování vůbec vyplatí. Třeba u Apple Music, kde je u předplatného k dispozici kvantum drahé muziky, by něco takového dávalo smysl a těžce by se to vyplatilo.