Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modrá obrazovka 0x000000c2

Zdravím,

posledné dni mi vyhodilo modrú obrazovku s kódom 0x000000c2.
Event viewer mi píše toto - Počítač sa po kontrole chýb reštartoval. Kontrola chýb: 0x000000c2 (0x000000000000000d, 0xffffe7861a1fdfd0, 0x0000000043706657, 0x6a35955e380020f9).
Nasledujúce správy v Event Viewer sú Service Control Manager - Služba GameInput Service bola ukončená s nasledujúcou chybou: The compound file GameInput Service was produced with a newer version of storage.
Posledné 3 modré obrazovky vyskočili počas používania Google Chrome, neviem či to je náhoda, píšem to informatívne.
Update ovládačov grafickej karty a Windowsu robím pravidelne.

Budem vďačný za každú info, ďakujem.

kdyz uz si nechavas zobrazit chyby v prohlizeci udalosti, tak je mas mit setridene podle casu, ne podle chyb.
pak bys videl, co tesne po te tve chybe nasledovalo, jestli to byl prave restart.

doporucuju nirsoft bsod viewer: verim ze te zaujme sloupec "caused by driver".