Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha aplikácie na disku Google

Niektoré aplikácie v Andrioide umožňujú urobiť zálohu na disk Google. Ja ale prezerám ten disk a ja tam tie súbory nevidím. Je chyba vo mne alebo sú nejakým spôsobom skryté? Viem sa k tým súborom dostať?

obvykle sú skryté a šifrované,dostupné sú obvykle len dokumenty vytvorené office balíkmi,fotografie a ostatné súbory,ktoré sú tam presúvané v rámci systémového nastavenia šetrenia miesta na disku,kde sú dostupné offline len náhlady a plnohodnotné súbory sú dostupné online pri synchronizácii a povolenom zdielaní súborov,zálohy systému a iné "kritické" súbory sú obvykle skryté a aj šifrované a bežne nedostupné,"dostupnými" sa stávajú po overenom užívatelskom prístupe na synchronizáciu alebo obnovu na resetovanom zariadení,alebo pri prenose na nové zariadenie...

Aha, takže ak skonkrétnim otázku: Je možné získať súbor, ktorý zálohujú Google mapy do disku o časovej osi? Zobrazenie časovej osi Google mapami mi nevyhovuje, webové rozhranie bolo perfektné, a chcel by som si ho spracovať sám.