Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC startuje na 2x

čauko ludia, dal som túto tému do zostáv lebo netuším čo sa deje, ale keď zapnem PC prvýkrát v dni tak sa roztočia vetráky, monitor NO SIGNAL , klávesnica a myš svieti a nič sa nedeje, po tvrdom resete už normálne nabehne PC a všetko funguje ako má. V ten deň môžem vypnúť/zapnúť PC koľkokrát len chcem už naštartuje na prvýkrát. Skúšal som už RAMky po jednom, iné SSD, zdroj starší, novší, druhú grafickú a stále mi to robí.
Zostava je Z170 pro gaming/i5 6600k/ 16 gb hyperX RAM/2x SSD (250gb/500gb) win 10/ gtx 1060 6gb a msi 1070 grafika co som skusal menit...ovladace uptodate, BIOS takisto... ja už neviem kde hladať chybu...

ako som pisal DVI kabel, ale PC mi ako keby nenabehne, vetraky sa rozbehnu na minimum.... robi mi to cca pol roka... a za tu dobu sa raz stalo ze odpalilo Windows 10 ze nevedelo nabehnut a stale ma hadzalo do obnovovacieho menu, proste nieco zle sa stalo ze mi uz Win 10 nenabehol iba tocil kruzok... ani USB recovery, proste vobec nic nepomahalo... nastastie som mal na druhom disku instalacku ...musel som reinstalnut so stratou udajou...

zdroj nevypinam spinacom, iba vtedy ked menim ssd,hdd, co je ale velmi zriedka.. alebo ked ide burka , vypnem na zdroji a vytiahnem zo zasuvky :) ... zaujimave je ze po zapnuti zdroja mi zasvieti podsvietenie klavesnice a ostava svietit,, ked zapnem PC potom zhasne na chvilku , zasvieti a ide ako ma...