Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přenos aplikací z Andro. telefonu na jiný typ Andro. telefonu.

Stojím před, pro mě, zatím neřešitelným problémem. Potřebuji přenést aplikace z mobilu Huawei P7 lite na telefon Motorola Moto G9 Play.
Nevím jak to udělat. U něktrerých to bude jednoduchy. Odinstaluji, nainstaluji na nový a přihlásím se.
Mám ale problém s jinou věcí.
V telefonu mám Microsoft authenticator, Google authenticator, Crypto peněženku, Datovou schránku, aplikaci Moje ID a pod.
Jak mám přenést nastavení těchto aplikací?
Poraďte prosím.

Děkuje Darina.

Telefony propojit USB kabelem a pri instalaci nechat prenest vse, co potrebujes.
Tento zpusob prenese nejvic veci ze stareho na novy telefon - krome uctu, aplikaci, fotek, SMS... prenese i nastaveni aplikaci.

Banky - tam budes muset novy telefon zaregistrovat v bankovnictvi
Google autentifikator - vyfocenim qr kodu puvodniho telefonu novym telefonem, pokud by se neprenesly
MS Autentifikayor umi taky zalohu a obnovu, pokud by se neprenesly
Atd.

V tomto případě to má jednoduché - původní telefon má k dispozici.
Google autentifikator přenese přes vygenerovaný QR kod z původního autentifikátoru
MS Autentifikátor přes registraci nového na nový můžeš použít Cloud Backup přímo v authentificatoru, přípdně se příhlásí na správu zařízení pro ověřování, přidá nové zařízení a ověří původním telefonem.