Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte odzkoušené sluchátky z číny nebo z temu?

Zdravím, uz 2x se mi rozbili v krátém čase sluchátka co jsem kupoval z cz eshopu, a zároven tolik špuntových sluchátek na usb c na kabel není (a ideálně jeste s tlačítkem kde muzu prepínat písničky, mikrofon být nemusí), tak se chci zeptat zda někdo nemá odzkoušené tyto sluchátka třeba z temu, kde to opravdu stojí pár korun.. Aspon tak pul roku, díky

ahoj,
kupoval som z aliku "lenovo" za 10€ a hraju prekvapivo dobre, potom este do rezervy nejake za 4€, aj tie su na bezne pocuvanie ok, len sa horsie ovladaju. zase ale ide ovladat aj hlasitost.
na ali si zaskrkni volbu "choice" potom mas garantovanu dopravu do 13 dni a zadarmo. obj. musi byt nad 10€, ale mozes si aj vyskladat od viacerych predajcov po mensich sumach.