Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte smart hodinky s čo najväčšou výdržou baterky.

Poradte smart hodinky s čo najväčšou výdržou baterky.
sú rozporuplné recenzie raz je uvedené že vydržia 50 - 24-10 dní podľa používania. a vzápätí inde vidím tie isté hodinky vydržia iba 7 dní na jedno nabitie .

Pozeral som Xiaomi GTR4, alebo Xiaomi TREX2. Možnože poradíte nejaké iné. Ďakujem.

Ona taky výdrž dost záleží na způsobu používání. Takže ty samé jednomu člověku můžou vydržet 20 a druhému 7 dní.
Já mám třeba dobré zkušenosti s hodinkami Amazfit, které se někdy prodávají i pod jménem Xiaomi, takže to budou nejspíš ty samé, které jsi psal.

Já měl hodinky Samsung a tu vygržely při používání vlastního ciferníku, detektorů všeho možného, notifikací s vibracemi (zkrátka "naplno") 2-3 dny. Když jsem ale dal "jen hodiny", vydržely měsíc.
Teď mám Xiaomi S1, kde nejde moc nastavovat, mam notifikace s vibracemi a vydrží 3 týdny.