Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr powerbanky

Zdravím vespolek,
chtěl poprosit o radu/názor na koupi powerbanky. Sháním nějakou, která mi zachrání rychle se vybíjecí iPhone 11 :D. Požadavky jsou 10-20k mAh (víc mi přijde zbytečný) a čím menší/lehčí tím lepši. Případně aby dokázala dodat trochu šťávy Macbooku v případě potřeby.
Našel jsem jednu co mi padla do oka tak přidám odkaz a můžete posoudit nebo případně doporučit lepší variantu. Rád si vyslechnu každý názor.
https://www.xiaomicesko.cz/xiaomi-33w-power-bank-10000mah-pocket-edition-pro-midnight-blue.html

Předem díky.

Rychle se vybíjející iPhone může mít 2 důvody
1. baterka je ve špatném stavu (to by ti měla odpovědět nějaká informace o baterce - pvodní a zbývající kapacita, případně zdraví)
2. máš na pozadí spuštěné nějaké aplikace, které způsobují nadměrné vybíjení - pak bys měl vyřešit aplikace

ber to eko môj osobný názor,ale vzhladom na to,že powerbanky od Xiaomi sú pomerne dosť vysoko hodnotené pre svoju kvalitu,doporučujem držať sa Xiaomi,keď už Ti svojim spôsobom "padlo do oka"......dobrá volba sú aj LMP,Adam,Devia, české Epico a CubeNest....

Mal som doma niekolko powerbaniek, momentalne som nosil 20k mAh a 10k mAh. Ta 20k sa po asi 5 rokoch dodzubala s konektormi, 10k zatial drzi (3 roky).
20k je Emos, co je cesky cinan s kvalitou nic moc, 10k je Gogen, co je nieco obdobne (rosku kvalitnejsie).
Obe powerbanky sluzili ako mali a nebol s nim ziaden problem.
Pisem to preto, ze hoci ide o lowend a urcite horsia kvalita spracovania ako Xiaomi tak cena je cca polovicna, takze to mozno stoji za uvahu.