Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi ve stolnim pocitaci

nevi nekdo jestli s koupi novyho pocitace s wifi na zakladni desce je i ta wifi protoze se tam musi neco prej pripoji navic nejaka antena jenze nikde o tom neni ani zminka ani na czc ani alze a co se tam teda ma zapojit?

wifi antena hned u skrine je nejhorsi reseni, protoze je z vetsiny smeru stinena plechovou bednou a zezadu visicimi kabely.
maly wifimodulek na zakladni desce ma jediny smysl: jeho soucasti je bluetooth.

jestli nemas doma rozumnou mesh sit a misto spolehas na jakysi repeater, ktery "by mel" dotahnout wifi az do tveho brlohu, radeji na to zapomen a natahni kabel kolem zdi.