Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos zvuku přes analogovy kabel

Dobrý den,
mám zarizeni na přenos zvuku z TV do sluchadel (TV play od Widex). Zarizeni je připojené přes analogový audio kabel (Jack 3.5 mm / 2x Cinch). Zvuk to ale nepřenáší. Na jakou možnost mám nastavit TV, výstup zvuku? Nic jako analogovy výstup tam není. Nebo co jiného změnit?
Děkuji.

Já myslím, že má nějakou starší verzi, protože píše o 2xcinch, to na tom aktuálním modelu s optikou už není.
Vzhledem k tomu, že nereaguje, asi už ani neví, že se ptal/a.
Třeba ta její televize má i BT a šla by spárovat se sluchátkama rovnou bez té krabičky...

Prenos zvuku pomocou "TV play od Widex" sa ovláda mobilom a aplikáciou nainštalovanou vo vašom telefóne. Telefón príjme zvukový signál z "TV play od Widex" a mobil ten zvuk spustenou aplikáciou prehráva do slúchadiel pripojených k vášmu mobilu.

Nedalo mi to a koukl jsem vlastně co to je zač

https://www.widex.com/cs-cz/hearing-aids/accessories/tv-play/

Zařízení TV PLAY je kompatibilní pouze s modely sluchadel, které mají integrovanou technologii 2.4 GHz. Jedná se o model EVOKE F2 a o modely RIC 312 D, mRIC R D, BTE 13 D a BTE R D z modelových řad MOMENT a MAGNIFY.

Nefunguje to se všema, zprovoznění banalita

Hodný a chytrý pán

https://www.youtube.com/watch?v=7ao9AtgVhNQ