Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probléms redirectem v Chrome

Zdravím,

poslední týden se potýkám s dost specifickým problémem a nikde nemohu najít žádné řešení. Předpokládám, že se může jednat o nějaký adware či něco podobného ale nevyznám se v tom. Když jdu v Chrome na Aliexpress a chci si něco objednat, tak jsem při kliknutí na checkout přesměrován na jakýsi pochybný slevový portál giftmio.com kde musím kliknout na tlačítko, že nechci cashback, abych byl přesměrován zpět. Podotýkám, že daný portál neznám a nikdy jsem si na něm účet nevytvářel.

Netuší někdo čím by to mohlo být a jak to vyřešit?

Děkuji

Dělá to pouze v Chrome. Zkoušel jsem ho i odinstalovat a znova nainstalovat a dělá to stále což mě vede k tomů, že to musí být způsobeno něčím mimo samotný Chrome. Antiviry ale nic nehlásí. Jinak je to na Macu... možná také podstatná informace