Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace klávesnice?

Ahoj, lze reklamovat klávesnici, když se mi na ní po 2 měsících zasekla už několikátá klávesa? Klávesy jsou furt použitelný, ale už se nevracejí jako ostatní a jsou nepříjemný na stisk. Kdyby šlo o nějakou levnou klávesnici, tak to neřeším, ale dal jsem za ní 7k a je mi líto ji teď vyhodit. Obzvlášť, když vím, že jsem ji nijak nehuntoval a že ty klávesy odešly zničehonic.

Teď ještě koukám, že na tom Amazonu má docela vysoké hodnocení, což by nebylo, pokud by měly takovéhle problémy s kvalitou. Tak mě napadlo, že tyhle problémy mohly mít třeba jen kusy ze začátku výroby a že to teď vychytali. Třeba jsi měl taky jen smůlu, a ten Tvůj kousek pocházel třeba z nějaké potopené kontejnerové lodi, což je oblíbený trik Alzy :-D

Takmer vždy je dôvodom takéhoto problému špina či vzniknutá tekutina.... Môžeš to skúsiť ale pravdepodobne to neuznajú. Neverím ani ja že by práve takáto vada prišla z ničoho nič. A už to že sa pýtaš a nie rovno reklamuješ, tak je jasné že niečo tajíš. A že si to fakt zrejme polial