Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zariadenie nieje dostupne alebo bolo odpojene

Mal som pripojeny telefon k ntb. Kedze v oznamovacej oblasti (alebo ako sa to vola) nebol v moznostiach odpojenia USB tak som ho jednoducho odpojil od kabla. Teraz na mna niekedy (3-4x za den, akciu neviem identifikovat) vyskoci cez 20 okien naraz Zariadenie nieje dostupne alebo bolo odpojene . . . . Je to otravne zatvarat tie okna OK jednotlivo . . . kde je co zapisane, registry . . . ?

"nebol v moznostiach odpojenia USB tak som ho jednoducho odpojil od kabla".... nepíš hlúposti. V telefóne sa to neobjavuje v oznamovacej oblasti, ale v Nastaveniach (u mňa napr. "Hotspot&tethering") sú možnosti pre USB pripojenie a tam sa dá tel. odpojiť od iného zariadenia cez USB. Ani si nenapísal, čo to máš za "zázrak", ale v podstate - normálne pri vytiahnutí USB z NB by tel. mal automaticky ukončiť a uzavrieť všetky prepojenia. A to isté sa potom týka i NB - uzatvorením prepojenia USB medzi MT a NB sa musia prepojenia samostatne ukončiť (u mňa po ukončení prepojenia USB medzi MT a NB akýmkoľvek spôsobom nič také nehlási - NB jednoducho "vie", že nemá prepojenie). A pokiaľ nie - mal si ich pred odpojením ukončiť.