Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP - notebook - zapínání

Dobrý den, mám notebook HP Victus 15. Večer dám notebook do režimu spánku a ráno jej musím probudit tlačítkem. Chci aby se ráno nemusel takto probouzet, ale aby byl připraven hned po otevření. Mám veškeré aktuální aktualizace a také ovladače. Baterie je v tomto případě nabita, takže nemá na můj problém vliv. Myslím, že je to nejakým nastavením. Notebook se totiž nevypne. Aplikace a vše zůstane ráno zapnuté. Prosím o radu.

windows znaji vice druhu setricich rezimu.
mam dojem, ze pokud by ten kram mel reagovat na pouhe otevreni vika, ze moc spat nebude, ze pobezi (sice podtaktovany) celou noc, nic moc pro teplotu a pro baterku ntb.
power management to oznacoval jako rezim s1, nepouziva se od dob pentium4.

ale muzes laborovat s nastavenim, co to ma delat pri otevreni vika - ja spis nevidim duvod ho vecer zavirat.
zrusit zamykaci obrazovku (lockscreen) a volbu "po probuzeni prihlasovat heslem".

Možná koukni do biosu, protože na rozdíl od běžící-uspat zaklapnutí(kdy OS běží a on si určí, co udělat), opačná situace uspaný-probrat při uspaném OS může být taková, že z OS můžeš nastavovat jak chceš, ale ten nic nezmůže, protože neběží, a jediný kdo s tím zmůže je firmware/BIOS/UEFI, který je pánem situace dá pokyn k probuzení.
Ale možná to tak není a opravdu se i probuzení řídí z OS.
a nenechal jsi zapnutý režim projektoru (Win+X)? Ten přepíše nastavení akce po vypnutí víka.

Na co bych měl prosím kouknout v biosu?
Není to operace po zavření víka ale vždy po delší době - přes noc. Je to asi hybernace. Programy a vše zustane po zapnuti otevrene, jenom se načítá i logo.. není to prostě zamykaci obrazovka. To bych chtěl…