Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nenastartuje

Ahoj mám dotaz na někoho zkušenějšího, PC nechce naskočit, funguje tlačítko na zapnutí pc a poté nenaskoči a nefunguje tlačítko na tvrdý shutdown, větráčky se otáčí, pc se vypne a po dvou sekundách se vypne a opět zapne, byly vyzkoušený nové ram, vyzkoušený každý ram, nová grafická karta i nový zdroj a problém přetrvává, na monitoru se nic neobjeví, protože pc nestihne naskočit, vypojeny a zapojeny všechny konektory odznovu na základní desce a pořád nic, mám tušení, že odešla buď základní deska nebo processor, měl někdo podobnou zkušenost, děkuji za odpověď.

Ahoj
Karta jen dedikovaná, nebo máš procesor s jádrem, mimo to si to mohl napsat hned
Pokud, zkusit z desky monitor, pokud nemá procesor grafické jádro tak....už mě nic nenapadá, ale vypadá to fakt na tu desku, protože podle popisu už si zkusil dost