Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneDrive a problem s mistem

Zdravim, mam problem s OneDrivem a zajimalo by me, zda uz nekdo neco takoveho neresil. Mam 1 TB disk a OneDrive mi hlasi, ze disk je plny. OneDrive pouzivam pouze na notebooku, data mam v jedne slozce a slozka ma velikost 718 GB (772 GB zabira celkove). Nesynchronizuju dokumenty, plochu, nic jineho, kos je vysypany. Tak kde je tech minimalne 200 GB? Napadlo me, ze jsou "rezervovane" pro obnovu dat, ale nikde jsem k tomu nic nenasel. Diky za pripadne rady. Petr

Ano, i to je moznost, ale s podporou Microsoftu je to slozite. Je snad nekde v Indii, domluva je s nimi komplikovana a nez se do toho pustim, proc to nezkusit vyresit bez ni?
Informace o plnem disku se zobrazuje v cloudu i v aplikaci na notebooku.