Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde hledat soubory_po ukončení uloz.to

Asi každý využil tuto databázi souborů, která byla na tomto serveru, až do jeho ukončení. Existuje nyní něco podobného, hlavně s vyhledáváním? Nemám na mysli warez nebo podobné věci, ale spíš knihy, pdf dokumenty a jiné "rarity". Webshare nebo Fastshare nemá téměř nic na první pohled. Google opakuje pořád stejné výsledky. Zná někdo něco zajímavého?
díky za tip
Petr

Lenže on to bol warez. Samozrejme ale súhlasím že mimo "warez" zdrojov je niektoré diela nemožné legálne získať. Sám sem tam využijem torrent (trackerov tu máme viacero, ale nebudem špecificky zmieňovať, keďže je to proti pravidlám poradni, ale vygoogliť si "torrent trackery CZ/SK" vieš). Knihy špecificky tu máme Amazon books, Google books, a mnoho iných zdrojov, ako aj torentové zdroje či trebárs Annin archív kde je 30 043 323 knih, 99 716 829 odborných článků (nejedná sa o warez, keďže samotný archív ukladá len metadata bez obsahu súborov (len scrapuje ISBN databázu a niektoré zdroje a matchuje tieto diela), ale podla nich si vieš dohliadať práve tie zdroje cez Google).

aj Annin archiv je z právneho hladiska zbierka warezu,zo zrkadlenia Sci-hubu a spol sa bez akýchkolvek autorských práv a licencií na ďalšiu redistribúciu dostane záujemca priamo k obsahu autorsky chránenému materiálu a v niektorých odkazoch sa zobrazuje platený adware,takže Annin archív ešte napriek tomu,že zobrazí autorsky chránený obsah bez zvolenia vlastníkov autorských práv,bez licencií a povolení na ďalšiu redistribúciu, ešte na tom aj zarába...