Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize bez signálu

Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně televizního signálu, kamarád má setobox DVB t2 nový a má doma pokojovou anténu... Před 2 měsíci všechno jeli, programy atd, ale teď se tam nenajde vůbec nic...
Kamarád ještě říkal, jestli to nemůže být anténou, že doteď to jelo a teď nic...
Moc všem děkuji a s pozdravem David

Něco by měl chytit i na kus drátu, pokud nebydlí uprostřed lesa. Mrkni, jestli je správně nastavené DVBT2 a správný vstup na TV,. Vstup bude správný, pokud to ladí v STB a ne v TV. Jinak už jen zkusit tovární nastavení toho STB. Pokud to nepojede, asi bude vadný tuner.