Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přejmenování účtu User.

Ahoj kluci. Poraďte mi prosím, jak si mohu přejmenovat svůj účet ve Windows 11. Mám netbook který jsem dostala s již předinstalovaným Windows 10. Uživatel tam při instalaci nastavil jméno Honza. Já povýšila na Windows 11 přes Windows Update. Před tím jsem si udělala účet na hotmail.com právě k tomuto netbooku. Vše je ok a vše jsem si přejmenovala podle sebe. Když ale vejdu do C:\Users tak tam mám pořád tu složku pojmenovanou jako Honzík. Nejde mi to přejmenovat ani tehdy, když se přihlásím jako Administrátor.
Poraďte please.
Děkuji.

přejmenovat účet bude asi na nic, stejně nebudou sedět cesty v novém profilu.
když se dívám na možnosti...

control.exe sysdm.cpl,,3

...umí to zkopírovat jen default profil (čili obyčejné založení nového účtu), což je u w10 stupid.

na tom hotmailovém přihlašování trváš? ten účet je ti něčím blízký, například ms storem?
nový lokální účet nevyhovuje?

tazatelka je tucnak, teddy predpokladam, ze ji jsou veskera tuneni windows ukradena.

ja si na to sice nechal napsat skript od znalejsich, o 40 let mladsich. ale stejne je nejidealnejsi vzit ltsc verzi wirdows a je vybillovano.