Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s instalaci HP OFFICEJET PRO 1170C pod Win XP home

Ahoj vsem, mam mensi problem se scannerem HP OFFICEJET PRO 1170C all-in-one do win xp, neustale se prirazuje do DOT4 coz je nakej nesmysl, tiskarna delala to same ale to jsem odstranil, u scanneru je to horsi o to ze XP chteji nake 4 knihovny HPOCUD10.dll a podobne ktere ve win xp nejsou, original CD je jen na win 95, 98, na netu driver nikde neni, ted mi nstava dilema jak tu potvoru do XP narvat ?
Neznate nekdo reseni urcite to musi pres spravce zarizeni nak jit.
Dekuji.

Karle dik ale tam jsem jiz koukal to nepomohlo, jinac dodavam windows je updatovan a je na SP3, Tiskarna ma jiz prirazeny port LPT3 coz je spravne ale scanner se cpe na DOT4 navic nelze ho doinstalovat do konce a neobjevi se jako scanner ve vyberu uzivatele.

Takze instalace po dialogu o podpisu SW projede na 33% a pak hodi error ze chybi knihovna, na tiskarnu to funguje na scanner ne, smazal jsem i provedenou onu instalaci DOT4 ktera je nesmysl, Plung and Play je zapnut a stale to haze problem, takze reseni bude asi popelnice. :-/