Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenačte plochu

Notebook nejde načíst když ho zapnu tak se načte obrazovka na přihlášení ukáže se tlačítko na přihlášení ale když ho zmacknu tak se nic nestane a nenačte se plocha. Když poprvé zmacknu přihlašovací tlačítko ta se ukáže počkejte chvíli ale pak už nic se nestane

Ďakujeme za informácie, treba to opraviť.

O aký notebook sa jedná? (model nájdete aj na štítku na notebooku, keď ho otočíte hore drdy).
Aký je v notebooku operačný systém?
Od kedy to nejde? Čo sa zmenilo než to prestalo fungovať?

Jediné rady čo tu viem dať sú:

- použiť safe mode / núdzový režim a spustiť opravu
- nabootovať inštalátor a spustiť opravu

->0

neco brani spusteni pruzkumnika.
bud live antivirove cd/usb a proskenovat disk,
nebo vytahnout disk, pridat do jineho pc a tam ho projet antivirem a antispywarem.

a pro jistotu bych taky spustil scandisk (c:), jestli neni poskozeny souborovy system.