Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modem Compal od UPC

Chcel by som sa spytat, kto mate modem Compal (7465LG) ako ste s nim spokojny.
Ked zacinal, prebehli informacie, ze cipset Puma 6 nieje zrovna "moc dobry" v tomto modeme, ci sa po rokoch nieco zmenilo . . .
Modem hodlam prevadzkovat v bridge mode.
Doteraz bezim na stare CISCO EPC . . .

v bridge mode

tak v čem je problém? chceš z něj mít jen tupý modem, všechno ostatní si zařídíš za ním - tak co řešíš?

problémem nebývá chipset, teddy pokud nemyslíš teoretickou rychlost přenosu v ideálních laboratorních podmínkách.
bezpečnostním problémem bývá implementace celého hw a sw prostředí do firmware patlavého čínského dodavatele.

případná iptv s os v romce ať si dělá co chce.
tebe zajímá net na výstupu, který chceš bridgem řešit za tou pumou. tak ho řeš a o potenciálně děravý upc shit se nestarej.