Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestala svítit klávesnice na ntb

Dobrý den,zničehonic mi přestala svítit klávesnice u ntb. Ještě včera vše šlapalo normálně a dnes klávesnice nesvítí. Může to být známka hw problému nebo kde jinde může být chyba?

Problém nastal cca v 15:00.

Měl jsem spuštěný film a během toho "vyplivlo" podsvícení klávesnice.

Ntb: ASUS TUF GAMING F15 FX506H

U jedného Asus laptopu som mal podobný problém, ukázalo sa že "aktualizácia" driveru nejak "podrbe" nastavenie.

V mojom prípade stačilo v terminály spustiť "sudo /etc/acpi/asus-keyboard-backlight.sh"

->0