Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus TUF GAMING B550-PLUS podpora CPU

Dobrý den, omlouvám se za asi zbytečný dotaz, ale mám otázku zda MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS podporuje Ryzeny 3.-5. gen. Ptám se, protože na eshopech na které jsem koukal píšou jen o 3. gen, zároveň u jiných desek také s chipsetem B550 píšou i o 4. a 5. gen. Jak to tedy je? Díky předem za případné odpovědi.

Sponzorované odkazy bývají snad označené. Konkrétně například v bublině označené tučně: Sponzorováno a hned pod tím je to, co jsem uvedl.
Tazatel jak sám psal není asi blbec, tazatel je blbec.
Když už píšeš "ukazují" tak to co psal ukazuje tak akorát na to, že tazatel se podíval pouze na eshopy ze sekce Sponzorováno, ale nepodíval se na výsledky vyhledávání, na prvním místě vyhledávání je odkaz na Asus s pododkazem na support cpu.
[VAJjhKW.png]

zbytečné kecy. i na obsedantního posedlouše posledními odpovědmi je to slabota.

viděls někdy výsledky vyhledávání seznamu? já letos jo. pokud v tom někdo hledá ovladače (nebo dnes konkrétní support cpu), nedivím se že nepochodí.

1. Ve vlákně pod příspěvkem od lucifera se řeší google
2. Nejrozšířenějším vyhledavačem na světě i v naší zemi je google (u nás má zhruba poměr 80:20)
Proč se mě tedy ptáš proč jsem někdy viděl výsledky vyhledávání na seznamu? Já se na téma špatného výsledku vyhledávání na seznamu s tebou bavit nechci, jestli se na takové téma chceš s někým bavit, tak se mnou nepočítej.

kdybys na me hloupe nereagoval, rad se bez tveho spamu a tvych predpokladu obejdu.

vlockova generace vubec nezna normalni qwerty klavesnici, pouzivaji jakousi rakousko-uherskou.
za spravce souboru povazuji pruzkumnik, nechapou proc ma mit normalni spravce souboru 2 panely.
za vyhledavac povazuji seznam, protoze maji vedle mail.
tolik k tomu, co ktera bublinka povazuje za normalni.

a zapomnel jsi komentovat tu vetu o socialne postizenem, ktery musi mit vzdy posledni odpoved.

Aha, tak mi chceš tvrdit, že tazatel nezná google? Ještě pochopím, že někdo má jako hlavní vyhledavač něco jiného než google, třeba seznam, bing, duckduckgo... Čemu ale nevěřím je to, že BFU a už vůbec ne někdo rozumný (což se o někom, kdo hledá jaká je podpora cpu na své desce), když mu něco jeho vyhledavač nevyhledal, tak nezkusil jako druhou možnost google a šel rovnou na nějakou poradnu s tím, že hledá podporu na své desce... A další věc je zkusit to najít přímo na webu výrobce desky... A další věc proč třeba nepoužil nějaký chatbot...

Co jako jakou větu? Jo, podle tebe jsem jako sociálně postižený, který musí mít vždy poslední odpověď... a? Co jako na tom mám komentovat? Tak dobře, tleskám za názor 😁

to domýšlivě tvrdíš ty, mlátíš ručičkama a kopeš nožičkama, že google musí používat každý.
tazatel podle otřesných výsledků vyhledávání (nenašel ani support) prostě google nepoužívá. i když to nechápeš, není to povinné.
aspoň máš důvod to tu spamovat.
založ si ještě nějakou stranu za správné postoje, co musí dělat každý, protože führer má vždycky pravdu.