Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor hlásí "No Signal"

Dobrý den. V Brně je teď dosti nepříznivé počasí, ale to asi nebude onen problém. Okolo oběda jsem hrála hry. Mám probook hp a monitor, co jsem dostala na Vánoce. Nehrála jsem tak tři hodiny, probook byl i s monitorem vypnutý. Jakmile jsem se chtěla vrátit k hraní, podařilo se mi rozjet pouze pro book a monitor házel no signal oznámení. Na cgvíli jsem doufala, že jen spadl proud, ale to by byla blbost, vzhledem k tomu, že celý barák kromě monitoru jede bez chybičky. Tak nevím. Děkuji předem za nějakou tu odpověď. S IT vůbec zkušenost nemám. To jen táta a jeden můj kamarád, se kterými se ale nemohu spojit.

Změna hloupého předmětu, původně: Monitor (host)
Změna kategorie, původně: Notebooky (host)

tajný typ monitoru má zezadu třeba ještě jiný vstup pro grafiku, třeba by šel stejně tajný typ ntb propojit přes něj.
monitor má výrobní štítek zezadu, notebuk zespodu.
nebo konfiguraci vyčte nějaké speccy apod.

nebo ten monitor přenést k jinému pc, jestli se s ním bude bavit.

zkoušela jsi to vypnout a zapnout?

Zuzano2706, ten probook máš od 27.06 nebo taky od vánoc?
Pokud po 3 dnech nemáš nový monitor, Jako první bych ověřil že je na něm zvolený jiný vstup, nemanipuloval s ním za 3 dny, v nejhoršim případě připojit monitor k jakémukoli jinými zdroji, (digi foťák, setťop BOX)