Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Routr + tp-link

Zdravím všechny. Mám routr Huawei echolife hs8546v5 a chci spojit extender. Když stisknu wps pak na extender tak se nespojí. Dělám to podle návodu na intrnetu. Nevíte jak na to? Děkuji za odpověď.

ty máš uvnitř své domácnosti router, ke kterému neznáš nastavení, kde si nemůžeš změnit heslo wifi nebo nezarušený kanál, kde nemůžeš nastavit vlastní filtr pro děti?
pak bych si za něj zapojil svůj normální router, ať si ten jejich krám huawei přepnou do bridge režimu.

o typu extenderu ses doteď moc nerozepsal (jaké pásmo umí, co má napsané na štítku), ani kde je umístěný vůči routeru.
např tplink 850re umí jen wifi n: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/range-extender/tl-wa850re/#specifications
stejně tak jestli jsi udělal test mobilem v nějaké té wifi appce.

nebudu tě proto vyrušovat dalšími dotazy, asi tě to obtěžuje.

Ja mal takú situáciu tiež keď som prešiel ku svojmu operátorovi... po tom čo som ho furt otravoval že niečo potrebujem prenastaviť sa na to vysral a mám plný prístup aj k jeho routeru (a samozrejme mám vlastný router pred ním, takže ten jeho je skôr len bridge, bo ten ich router nemal ani možnosť nastaviť port forwarding či QOS).

Mám toto. Jestli je wps zapnuté tak to nevím. Do routru se nepodivám protože neznám heslo. Routr dodal správce internetu.

Tohle máš od Pody? Mi dal jenom GPON Huawei, ale router jsem si ne/musel (ale chtěl) dokoupit a nastavit.
Pokud je to od Pody, tak máš do toho nastavení GPON Huawei přístup ze svého účtu.
Těch možností nastavení k Huawei je tam minimum
Poptej se na jejich podpoře, mě kdysi k zapojení routeru navedl maník po telefonu.

Je celkom možné, že WPS nie je povolené v routri a môžeš mačkať tlačítko koľko chceš...
Ak by aj bolo WPS v routri povolené, tak WPS má 3 módy, z toho 2 vyžadujú zadanie PIN a len push button configuration (PBC) je v Tvojom prípade potrebné, aby bolo nastavené.
Čiže bez prístupu do nastavenia routra môžeš skúšať koľko chceš...

Otázka je, prečo nenastavíš extender, podľa jeho vlastného návodu, ktorý je k nemu pribalený ??? Viem, pre laika to môže byť trochu komplikované, ale dá sa to zvládnuť...
Áno WPS je len o tlačítkach = blbé a nebezpečné...:-)