Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor 27" ASUS VG27AQ začal "blikat"

Ahoj,
rád bych se s vámi chtěl poradit. Jedná se o tento monitor https://www.alza.cz/asus-tuf-gaming-vg27aq-d5684089.htm. Nedávno jsem řešil problém, kdy se mi moniitor sám vypnul a opět hned nahodil. Nyní ale začal jakoby "blikat" při hraní her. Zkoušel jsem zatím jen vypojit a zapojit kabel, ale bez úspěchu, jiný tady nemám, musím objednat. Problém je jenom při hrách, ve windowsech ne, když hru alt tabnu, problém není vidět, ale hned jak jsem zpátky ve hře, tak opět to "bliká". Snažil jsem se to natočit aspoň na mobil při hraní Knights and Merchants. Problém se objevuje prakticky uvšech her, ale jen někdy, problém zmizí třeba za hodinu hraní sám.

Nesetkal se s tím prosím někdo?

Díky za odpovědi.

GGu7Zm0_jVw

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Monitor začal "blikat" (host)

Jú, Knights and Merchants... Skvělá hra a nádherné animace. Kdysi jsem to hrával tak jako Settlers, Civilization a Colonization.
Začínal jsem na SimCity :-D Teď jak vidím mám ještě nainstalovanou hru Anno 1404 a Anno 1602. Měl jsem i Anno 2070, ale to mě moc nebavilo.
Ale k problému. Moc mě toho nenapadá, teda kromě jiného kabelu nebo prohození stran. Ještě můžeš zkusit nainstalovat starší nebo naopak novější ovladače a zkontrolovat obnovovací frekvenci. To Tě nebude stát ani korunu. Buď to zabere nebo ne.

Neomlouvej se;-)
Takto správce vypadá dobře, nic znepokojivého
V dotazu píšeš

problém zmizí třeba za hodinu hraní sám.

Jako jen tak?
Mě napadá ten kabel, ale píšeš že nemáš a že koupíš, to je to první co by...
Co se teplot týká, vidím ve správci 35° , to je v klidu, kam jde při zátěži? sleduješ nějak

Instalace jak je stará?
Nějaké ovladače aktualizace? asi, hádám...

máš vadně nastavené malování - obrovská výchozí plocha v 30 let starém pain.exe, normální bitmapové editory to nepoužívají (třeba irfan).

správce úloh: na záhlaví těch sloupců jde kliknout a tím se podle nich setřídí, třeba podle zabrané ram.
windowsí správce úloh je od w8+ nepřehledný, používám raději ms process explorer.