Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zbytečná historie ve W10?

V W10 mám v adresáři C:\Users\Jirka\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\... další adresáře, kde jsou odkazy/linky *.lnk na moje nejrůznější soubory, včetně stránek z webu, které již třeba ani neexistují a jsou smazány. Víte k čemu je to dobré a je bezproblematické smazání? Vyčištění disku s tím nic nedělá. Díky předem.

Řešení:

Jde to vypnout v nastaveni, pripadne vymazat
Nastavení > Ochrana osobních údajů > Historie aktivit.

ukládají si to tam aplikace.
- potřebuješ to? tak to asi k něčemu je.
- nepotřebuješ to? ignoruj to.
- vadí ti to? napiš si mazací skript pro mazání zástupců recent\*.lnk

vyčištění disku má volitelné položky, ale já jsem kategorie 2 a neřeším to.