Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepnutí z Windows 11 S

Dobrý den,

potřeboval bych po koupi nového PC dostat zařízení do stavu, kdy se dá stahovat jinde než na Microsoft Store. Je to velmi otravné a nepraktické. Zkoušel jsem veškeré rady od Microsoftu, ale vždy jsem se dostal pouze na tuto stránku bez možnosti kliknout na ono kýžené “Získat”. Veškeré manuály mě dovedly až sem. Existuje jiný způsob, jak toto obejít nebo musím něco přenastavit mimo PC ve svých účtech? Děkuji za pomoc.

ty české překlady. to "získat" teda znamená co - získáš klid od režimu s? získáš normální zaprasené win home?
jestli máš hardwarově slabý shit, neměl jsi ho vůbez kupovat, nebo tam dát ltsc edici (není v češtině).

na jiném pc si stáhni .iso, potom z něj rufusem udělej bootovací flashku:
https://software.download.prss.microsoft.com/dbazure/Win11_23H2_Czech_x64v2.iso?t=71102631-f168-4227-9ed4-1e86ba2c931b&P1=1720310058&P2=601&P3=2&P4=alM6tnIPvgOFJpPHmT94lriOQ3KNBT6h0OUuXYlZLjE%2ffYshwc%2f5af7eiwJgXd3wWV2oNXz696RvHTSb%2fjw%2b%2bNAi6Bs1vLuAQcVma8HmiMvyprKIOanGpvrXdOtB%2bspcKDQLjGLNu1rBvcXK9CYIO2PUOa1xl55zE4hS1RY79qwdEU2Q2eeA%2f2SAXLbxRhbdGf0eQNWtkRzh14Hmtot1RT5XNG7BSWdD8aPqnGlYWEZYlMbQ8UImsAdsPs9QqnRDi1EAirDEvJjDbl7Y7cxuS0ROBAgt6gLTJGUUqJtl0RauRYSfJJhhDpKz3jBp%2bWPQQX2XIsoOCCO2p5MFNiRR1g%3d%3d

ten odkaz má platnost omezenou dobu.

dále potřebuješ umět nainstalovat windows (dostat se do biosu) a potom ovladače od výrobce.
ale obávám se, že s tím bude další problém, protože nikdo trochu v obraze by nekoupil hw+sw shit s windows s.

mě osobně vrtá plyšovou hlavou: jak může být něco zakázané přes policies (viz neklikatelnost a text tvé hlášky), když windows-home policies neznají?

zabudovaný omezení přímo od Alzy

Nezmysel... Alza je predajca a vôbec nemá nič spoločné so systémom v počítači. Je to ako keby si povedal že Tesco zapríčinilo že rifle čo predáva nemá vačky. Tesco určite nohavice čo dostalo od výrobcu neprešívalo. A ani Alza určite nezabudovala obmedzenie do laptopu od výrobcu.

Inak preinštalovať systém sa dá vždy. Ale to by si musel vedieť vytvoriť inštalačné médium a nabootovať ho. Nie len slepo v blbom "Windows" kliknúť na tlačítko "preinštalovať".