Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome

Mám notebook s Win10. Přeinstaloval jsem Chrome, protože mi pořád hlásil "aplikace google chrome nebyla řádně ukončena". Po reinstalaci mám ale problém s lištou záložek. Vytvořím několik záložek a když restartuji prohlížeč, lišta je prázdná. Kde může být chyba?

přeinstalací chrome nezměníš svůj profil v chrome, ten zůstane.
pokud tam byl nějaký vadný konfigurák, tak ti zůstal.

C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

můžeš pokusně celý ten profil někam přesunout (při vypnutém chrome) a nechat prohlížeč, ať si ho vytvoří znovu.