Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web-watcher

Ahojte, prosím, dokázal by mi někdo dát rychlý návod jak pracovat s Web-watcherem? Klidně i něco zaplatím. Mám placenou verzi a stále s tím bojuju. Děkuju

Keď nenapíšeš s čím konkrétne bojuješ, aké kroky si urobil, na aké zariadenie sa pokúšaš nainštalovať tento sw....asi sa Ti nikto neozve....

Chcem veriť, že pre nasadenie tohto šmírovacieho sw máš naozaj vážny dôvod...