Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk je vidět jenom v biosu, nikde jinde.

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně ssd disku. Poprvé jsem se hrabal v pc a zapojil si ssd disk, který se mi v BIOSU ukazuje, ale kdekoliv jinde už ne. Jsem z toho už zoufalý, dokázal by mi někdo poradit co s tím? Nezobrazuje se ani ve správě disků ani prostor úložišť prostě nikde. Děkuju mockrát :))

Změna předmětu, původně: SSD disk (host)

Ne, mně se nic nedotklo, jenom je úsměvné, když se tady někdo začne ohánět tím, že je něco samozřejmost. Co je pro jednoho samozřejmé pro druhého být nemusí, nikdo z nás neví, jaké máš znalosti a zkušenosti s PC. Takže místo takovýchto frází je lepší uvést všechny relevantní informace - pak se nemusíme ptát na samozřejmé věci.

V BIOSu je vidět, to je dobrá zpráva. Mrkni se do správy disků ve Windows, jestli ho tam vidíš.
Spustíš příkazový řádek a napíšeš "diskmgmt" bez těch uvozovek. Tam ten disk vidíš?