Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdílné chování Wordu a Acrobatu na 2 různých počítačích se stejnými W11

Mám dva počítače, cca 18 let staré dvoujádro (RAM 8GB) a nové desetijádro na i7 (RAM 16GB).
Na obou jsou identický Office 13, Acrobat 11 a Windows 11.
Když dám převést a sloučit asi 50 Wordovských dokumentů Acrobatem do PDF, dvoujádro frčí jak dráha a skončím s jednou otevřenou instancí Wordu a Distileru.
Totéž na desetijádře probíhá pomalu s asi 5 sec. prodlevami mezi převody jednotlivých dokumentů a skončím s 50 otevřenými instancemi Wordu a 50 instancemi Distileru. (Jediná rozumná možnost je pak počítač restartovat).
Dokumenty mají převážně velikost v řádu MB až desítek MB, jeden asi 100MB s mnoha obrázky, ale v tom to asi není.
Má někdo tuchu, proč to tak je?

Tohle všechno je v pořádku.

Na desetijádře dokonce vidím otevírání každého dokumentu, zatímco na dvoujádře to frčí tak, že není vidět vůbec nic.
Jinak je desetijádro čilé, jak se dá očekávat.
Samozřejmě oba mají SSD.
Pomalost mně až tak nevadí, jako těch 50 otevřených instancí.
Přitom samotné otevírání Wordu na desetijádře můžu jen odhadnout na 100ms. Na dvoujádře to nebude dřív než za 5 sec. a možná déle (nemám ho teď u sebe)-

Zkusil jsem to převést a sloučit FineReaderem 15 a výsledek je víceméně stejný. Probíhá to sice rychleji bez viditelných prodlev mezi úlohami, ale skončí to s 50 otevřenými instancemi Wordu.
FineReader má bohužel chybu v záložkách.