Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Pc

Dobrý den , Chtěl bych začít pomalu upgradovat svůj stávající počítač (I5,11400F , AMD rx 6600XT , 64 Gb RAM , ) s tím že bych si prozatím nechal starou grafickou kartu a vyměnil jen desku processor a Ramky a jak budou finance tak dokoupil i grafiku . Počítač používaný primárně jen na hry na nic jiného .
Na czc jsem naklikal základ jak bych si to asi představoval tak jestli by jste se na to mohli podívat a říct mi jestli by to takhle mohlo dohromady fungovat prosím .
Díky moc .
https://www.czc.cz/378516,368194,366959/kody

Fakt ? Já si vždycky myslel že většina fps her jako je tarkov rust atd... jsou hlavně obrovští žrouti processoru a že ten mě v tuhle chvíli brzdí nejvíc , ale určitě si nechám poradit nerozumím tomu a jestli myslíte že je lepší cesta prvně jít do grafiky a potom až do zbytku tak určitě poslechnu .