Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Grafické karty

Zdravím , chci upgradovat grafiku u mého počítače čistě na hry a chtěl jsem koupit 4070 ale narazil jsem na 6800XT která je 16G a podle videí na youtube je minimálně vyrovnaná a nebo dokonce i lepší a cenově je o několik tisíc levnější tak jsem se chtěl zeptat jaký na ní máte názor jestli má nějaké nevýhody a tak . Díky moc

Můj osobní názor - pokud chci utratit hromadu peněz za grafiku, tak bych určitě nebral nic od AMD. Nvidia je a bude No.1 - bude spolehlivější, efektivnější, s lepší sw. podporou, lepšími ovladači a funkcemi. AMD má nějakých necelých 10% trhu, 87%+ je Nvidia, asi k tomu je nějaký důvod.

- nemám nic proti AMD procesorům, ty jsou výborné. Ale "červené" grafiky už od dob ATi Radeonů prostě ne, nechci a chtít nebudu.