Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Magio go - nahrávanie

Ma niekto skúsenosti či je možné uložiť nahrávku z aplikácie v TV magio go na externe úložisko? Ssd a pod. Či je možné sa dostať k nahrávke seriálu do budúcna.

Není úplně jasný z dotazu na čem provozuješ Magio
Na Magio Box, nebo na APPce, v čem??

Obecně, tam kde to nahraješ, tam to i přehraješ, ale jen tam to přehraješ---píšu obecně, většinou
Poskytovatelé IP TV mají i tzv vzdálené nahrávání u nich na serveru na tvém účtu, nevím jak časově dlouho nechají uložené, to fakt nevím,
ale zase jen u sebe přehraješ
U nás v celku oblíbené SledováníTV přesně takto vzdáleně funguje, na serveru,nebo v chytré TV
která umí nahrávat na flash nebo disk, ale přehraješ opět jenom na ní, nahrávky jsou šifrované