Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI propojení přestalo fungovat

Zdravím,
koupil jsem novou televizi a HDMI kabel. Připojil na notebook a pár minut to vypadalo, že vše funguje dobře, ale poté co jsem na chvíli HDMI kabel odpojil (protože mi přestala jít klasická televize po zapojení HDMI) už obraz z notebooku znovu nešel.
Zkusil jsem obnovit tovární nastavení televize několikrát vypojit a zapojit HDMI kabel a stále to nejde.

Ještě zmíním, že když dám ve Windows "zjistit další obrazovky", tak to nic nenajde.
Obdobně se mi jednou obrazovku podařilo připojit přes wi-fi, ale teď už to taky nejde.

Napadá někoho prosím co by s tím mohlo být.

nevim co je za shit "flat kabel".
alzy se stitim, takze to googlit urcite nehodlam, mel jsi dat odkaz.

proto jsem se ptal na neobvyklou delku kabelu: u digitalniho hdmi hrozi poskozeni vstupu (stary vga to prezije).
prave to odpojovani za chodu mu nemuselo prospet, i proto me zajimal test s jinym zarizenim - dalsi ti radi souseda.

nevim jestli se z nizke odolnosti hdmi poucil displayport, ale na av zarizenich stejne nemas na vyber.

doma "na kolene" bez nejakého špeciálneho vybavenia to ide zistiť ťažko,kábel na nejakom kábel-testeri,porty v telke,na notebooku len nejakým meracím prístrojom,ktoré si z cenových dôvodov dovolia tak akurát firemné servisy....niektoré zariadenia majú interné testery svojich portov,preto aj stoja tolko,kolko stoja ,ako napr. VU+ stream tv player,dreambox a podobné..