Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpřeházení foto při odesílání

Zdravím, stáhnu z mobilu do noťasu fotky. Odesílám mejlem, ale po odeslání jdou k uživateli zpřeházené. Ne podle seřazení při odeslání. Nepomůže ani předem přejmenování, např. podle abecedy nebo čísel. Co s tím ?, děkuji, Potok

posli mu je v zip archivu, ne po jedne.
jeste lepe mu posli odkaz na nejakou webovou galerii, kde je mas.
anebo primo posli jen 1 nejdulezitejsi a na ostatni treba odkaz na ulozto nebo google drive...
(pricetny clovek se na ty ostatni stejne vysere - furt nejake fotky dokola)

protoze stejne nevis, v jakem poradi je bude prohlizet, tak krome prejmenovani/cislovani nic vic nenadelas.

Děkuji všem za odpověď... Ještě jednou se to pokusím objasnit, i když, podle mého názoru běžné řešení asi není.
Čili...pošle mi třeba vnuk třeba 50 fotek WhAppem. Nebo si nafotím 50 fotek já. Stáhnu do noťasu do souboru. Všechny v souboru označím a všechny najednou odešlu. Příjemci dojdou zpřeházené. Totéž...stáhnu, v souboru si je přejmenuju, takže vymažu pod fotkou...obrázeWA...nebo IMG...napíšu třeba písmena abecedy, uložím. Prohlídnu soubor...seřazeno podle abecedy. Dál stejně, označím všechny v souboru, odešlu najednou, a opět příjemce je má rozházené. Takže zřejmě PC při odeslání používá tu nějakou trvale přidělenou adresu fotce, která prostě běžně nejde změnit, i když se to tak třeba jeví. ( Jo, jen dodávám, je mi 76, celkem to jakžtakž zvládám, ale příjemci mejlu ode mně jsou vesměs mé věkové kategorie, kteří otevřou mejl, kliknou na první fotku , ta se otevře a pak klikají...další..další, a otevírají se hak to přišlo, čili zpřeházené. Většinou jim to nevadí, ale vím, že to není ono, proto jsem hledal nějakou možnost.) Děkuji všem, potok

Jak už bylo vysvětlováno výše.

Výchozí řazení (pořadí prohlížení) je podle názvu souborů - podle abecedy. Lze to změnit, ale není důvod.

Nebo fakt nechápu, co řešíš. Děj nějaký konkrétní příklad. Budeš mít třeba soubory Fotka01.jpg až Fotka50.jpg, tak jak budou zpřeházené?

Tak ať je příjemci neprohlíží klikáním po jedné v mailu, ale uloží si je do PC a tam si je mohou seřadit třeba podle názvu nebo jak chtějí. To je snad dokážeš naučit. Je to i pro ně lepší, když budou mít všechny fotky v nějakém archivu a složkách, než vždycky prohledávat všechny maily, kdy a kde co mohlo být v přílohách.