Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč se mi zavřel prohlížeč chrome sám od sebe

jsem totálně na***raný. Proč se mi zavřel prohlížeč Chrome na Window 10 ? Mám otevřeno spousto oken, i jiná okna aplikace, přepínám, píšu na klávesnici, prostě interakce. A najednou si všímám jak se každé okno chromu pomalu zavře (jedno po druhém, žádný pád) a všechny je v **či. Žádná záznam v Událostech o záseku nebo nedostatku pamětí. Nové spuštění obnoví jen ne-anonymní okna(což chápu) bez hlášky, že crashnul. Jak se tohle mohlo stát!!!?

loading...

Ako sa mohlo toto stať? Alebo prečo? No ja neviem... nie som veštec. Nenapísal si vôbec žiadne rozumné informácie. Aký verzia Chrome, aké taby boli otvorené, aké máš doplnky, ani či si si nenainštaloval nejaký vírus. Nepíšeš nič o HW, ani o tom kedy to začalo a čo si pred tým robil.

Eh... já mám otvorených práve cez 100 tabov. A záložky používam tiež. Inak mám zálohovaný aj stav prehliadača a DOM štruktúry každej stránky. V záložkách totiž snapshot DOM nemáš. Dynamický obsah sa pri novom loade prepíše.