Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhlédnutí videa z jiné země

Ahoj, nevíte prosím, jestli jde nějak vyřešit, abych zhlédla online seriál ze Slovenská v ČR?

Pokaždé mi to napíše Toto video je blokované ve Vaši zemi.

Jsem už bezradná, děkuji za jakékoliv tipy a rady.

program VPN, který je ovšem vesměs placený

VPN nie je program, ale špecifikácia... existuje stovky programov, ktoré implementujú VPN... negeneralizuj to ako "platené". sú aj zdarma, aj open-source. Vždy je asi najlepšie si kúpiť VPS a spojazniť si wireguard na tom.