Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte disk na ulozeni filmu

Ahoj,

potrebuji nekam ukladat filmy (pouze ulozit, bude to slouzit pouze jako uloziste, poustet je z nej nebudu).

Pozadavky: chci vic jak 10tb

Koukal jsem ze normalni sata disk je levnejsi nez vylozene externaky, do pc (primo ve skrini) ho pripojivat nechci, ale jednou za mesic ho do usb zapojim rad.

Co by jste vybrali?

Diky za rady!

Take jsem presvedcen ze WD RED je korektni a overena volba (tedy verze PLUS s doporucenym CMR, jestli se nepletu klasické RED jsou zpravidla SMR ale ty se snad ne vyrabi nad 6TB takze ..), ale zacinam mit dobrou zkusenost i v 8TB verzich se "Seagate IronWolf" CMR model ST8000VN004 pro NAS (7200rpm, 256 Mo cache) a 8TB verze "Baracuda" (5400rpm, 256Mo cache) pro suplikove zalohy.
S 8TB WD RED PLUS chybu neudela.