Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome - dělá stále nové ikony

Zdravím, po aktualizaci jsem byl vyzván k novému nastavení účtu. Doposud jsem měl na hlavním panelu jednu ikonu a s tou jsem si vystačil. Nyní po kliknutí se otevře chrome, neodhlašuji se, a vytvoří mi další ikonu. Když se z jiné aplikace chci vrátit do chromu, tak jako obvykle a od vždycky jdu na tu první ikonu úplně vlevo a kliknu a jsem zase na úvodní stránce a na třetí ikoně vpravo. Jde to dát do původního stavu a nebo, protože každá změna je k horšímu, přejít na jiný prohlížeč a který? Díky všem.
Změna předmětu, původně: Google Chrome (Kráťa)

chrome skvele spolupracuje s vysavanim uzivatelskych udaju na strankach, kde je google reklama.
stejne automaticky to funguje, kdyz ma clovek ucet google.

prave kvuli prosazovanemu konci cookies tretich stran (a nyni googlem zase odvolanemu) hledaly ostatni prohlizece nahradni metody identifikace zakaznika a muzou s tim mit nekdy problem - treba na pomerne znamem webiku youtube.
je otazkou, jestli v tom pripade pomuze zablokovani "google-ads" serveru v hosts, a vsechny prohlizece budou mit pokoj.

Díky za tipy, také mám Brave a zdá se být v pohodě. Nevím jak funguje YouTube bez Google-účtu, což mi vadí. Ale právě teď co mě s..e nejvíc je hlavní panel a v něm nápisy/oznámení u právě spuštěných aplikací (viz obr. výše). Nevím jak jsem to aktivoval a hrozně rád bych to zakázal, jestli někdo ví? Web se tváří jako že to neexistuje. Jxy

dáváš sem nastavení windows, ne jak vypadají ty oznámení.

Web se tváří jako že to neexistuje

to se projevuje jak? je tam nějaký nápis, nebo umí tvé windows printscreen?
ping / tracert fungují?
soubor hosts máš čistý?
používáš nějaký vlastní antivir?

yt bez google účtu jsem teď zkusil pod firefoxem a dopadl jsem jak u chlumce: nezobrazí obsah. po kliknutí na ikonu yt vždy jen tupý text:

Začněte hledáním
Začněte sledovat videa a pomozte nám tak vytvořit pro vás feed videí, která se vám budou líbit.

to samé jsem včera zjistil u kolegy po aktualizaci na poslední ff, taky nemá google účet. bez něj je úvodní stránka prázdná.